Komputer Atari z pełnym oprzyrządowaniem. Ruski kolorowy telewizor Elektronika, stacja dysków California Access i drukarka Atari 1029.

   Mam ścisły związek z komputerami od 1986 r. Przechodziłem takie komputery jak: SPEKTRUM, ATARI, AMIGA. Po lewej na zdjęciu mój pierwszy jakże poważny zestaw komputerowy z całym oprzyrządowaniem (Atari). Był to prawdopodobnie 1988 r. W połowie lat 70 - tych miałem kontakt z komputerem "osobistym" ODRA 1204.

    Od 20 lat (w wolnym czasie) zajmowałem się budową witryn internetowych. Wszystkie strony WWW robiłem w oparciu o profesjonalne POLSKIE programy edycyjne. Aktualnie był to - Pajączek 5 NxG pro.
W obecnej chwili weszły na rynek internetowy szablony stron www. Każdy może mieć swoją stronę za kilka groszy i może samodzielnie ją redagować.

Oto wybranych losowo kilka stron z 39 zrobionych.
Po kliknięciu na miniaturkę przejdziesz na wskazaną stronę WWWMUZYKOWANIE


   Od 1966 pobierałem nauki gry na instrumentach klawiszowych i dętych. Od 1969 r.grałem w różnych zespołach muzycznych. Przez sześć lat w szkole średniej i zespole muzycznym przy Zakładach Azotowych w klubie młodzieżowym przy stacji kolejowej w Puławach, a od 1975 r. w zespole muzycznym w WOSL. Również zdarzało mi się często „chałturzyć” na dancingach i weselach (w cywilu ale także w wojsku). Był to super interes. „Szmal” był z tego interesu niebagatelny, zwłaszcza granie na weselach. Koledzy ćwiczyli w terenie a ja brzdąkałem sobie, zarabiałem pieniążki i popijałem dobre trunki w damskim towarzystwie. TO BYŁY SUPER CZASY

Kilka zdjęć z okresu „muzykowania” w szkole średniej
Kliknij na powyższy napisDALEKOSIĘŻNE ŁĄCZNOSCI BEZPRZEWODOWE

   Na początku lat siedemdziesiątych zainteresowałem się łącznością bezprzewodową. W tym czasie byłem w nielegalnym posiadaniu radiotelefonu "TUKAN N-3". Był to radiotelefon przemysłowy o dużym zasięgu i mocy. Miał 20 W i pracował z modulacjami AM i FM.
    W 1997 r. wszedłem w kontakt z klubem DX Ehite Eagle. Tam pracowałem na "wstęgach" 10 lat. Przez te wszystkie lata zaliczyłem prawie wszystkie kontynenty. Najwięcej kontaktów mam zrobione z Włochami, Hiszpanią, Portugalią i krajami Ameryki Południowej. Zaliczyłem również Azję, Afrykę i Biegun Południowy - stację na statku dostawczym. Mam to wszystko udokumentowane QSL-kami. Na zdjęciu moja stacja. Alan 560 - Galaxy Saturn. W 2001 roku stacje sprzedałem. Nie mogłem już pracować na radiu z powodu zakazu montowania na dachu wieżowca anteny. I tak się to skończyło

Kilka zdjęć z meetingów i spotkań Klubu DX White Eagle
Kliknij na powyższy napis
KARAWANING


   Po przejęciu na emeryturę zaczęliśmy uprawiać turystykę mobilną. Na początku była to przyczepa wypożyczona a potem zakupiłem pierwszą przyczepę kempingową "WILK". Przez te wszystkie lata testowałem wiele przyczep kempingowych. Dokładnie 5 sztuk. Wszystkie miały jakieś zalety i wady. Obecnie jestem w posiadaniu przyczepy Elddis WISP 350/2. Na razie czeka cierpliwie na wyjazd bo mamy ograniczone pole manewru w pandemii. Poniżej link do opisu przyczepy.


Moja przyczepa kempingowa
Kliknij na powyższy napis